Про нас

about-us-pic.jpg

КП "Черкаська Служба Чистоти" Зробимо Україну чистою!

Екологічні питання за останні століття набули дуже важливого значення в усьому світі. Одним із важливих питань, які стосуються охорони довкілля, є питання поводження з побутовими відходами. Це пов’язано з тим, що в межах населених пунктів, особливо в обласних центрах, утворюється значний обсяг побутових відходів, виробниками яких є населення, торговельні, промислові, бюджетні та інші підприємства, установи, організації.

Поводження з побутовими відходами є одним з пріоритетних і найважливіших напрямків як господарської так і природоохоронної діяльності. Воно охоплює дії, спрямовані на запобігання утворення відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, сортування, перероблення, утилізацію та захоронення.

Збережи своє місто для нащадків

 

З метою удосконалення сфери поводження з побутовими відходами, було створено комунальне підприємство "Черкаська служба чистоти", яке сьогодні є багатофункціональним спеціалізованим підприємством, діяльність якого спрямована на організацію найбільш якісної системи збору та вивезення побутових відходів, санітарне очищення міста, прибирання місць громадського відпочинку (площ, скверів, бульварів), прибирання шляхів міста, утримання міського полігону побутових відходів.

 

На сьогодні підприємство надає послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів населення міста Черкаси, яке проживає як у багатоквартирних будинках, так і в одноквартирних будинках з присадибною ділянкою, також підприємствам, установам, організаціям різної форми власності.

0
мешканців багатоповерхових
будинків в обслуговуванні
0
Підприємств
в обслуговуванні
0
мешканців приватного
сектору на обслуговуванні
0
м3 щоденний обсяг
захоронення ТПВ
logo-footer.png