Новини

Обгрунтування борошно

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: 

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради, юридична адреса м. Черкаси вул. Чайковського 117, 18028,  код за ЄДРПОУ —  03328652; категорія замовника — Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

 

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

 

Код ДК 021:2015: 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа пшенична озима) 

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі: UA-P-2023-02-01-007327-b

 

4. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-01-016394-a

 

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Якість товару повинна відповідати вимогам ДСТУ 7699:2015.

Крупа пшенича озима. Колір: жовтий. Запах: притаманний пшеничній крупі, без сторонніх запахів, не затхлий, не пліснявий. Смак: притаманний пшеничній крупі, без сторонніх присмаків, не кислий, не гіркий.

Фасування: мішки по 25 кг.

Ціна на предмет закупівлі вказується з врахуванням витрат на доставку за адресою: місто Черкаси, вулиця Чайковського, 117.

Постачання Товару здійснюється виключно за попереднім замовленням Замовника. Кількість замовлень необмежено 

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:  Розмір бюджетного призначення визначено шляхом проведення моніторингу цін. Для  забезпечення харчуванням безпритульних тварин (собак), які знаходяться на утриманні комунальнгого підприємства в притулку безпритульних тварин.. Джерело фінансування закупівлі – місцевий бюджет на загальну суму  100 000,00 грн. з ПДВ .

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі в сумі 100 000,00 грн. з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання крупи пшеничної, відповідно до потреби замовника за попередній аналогічний період, встановлених норм харчування собак, відповідно до діючих ринкових цін на споживчому ринку, проведення переговорів з потенційними учасниками, методом порівняння ринкових цін (у т.ч. на сайтах постачальників Товару, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro”).

logo-footer.png