Новини

Запчастини бульдозер

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: 

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради, юридична адреса м. Черкаси вул. Чайковського 117, 18028,  код за ЄДРПОУ —  03328652; категорія замовника — Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

 

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

Код  ДК 021:2015 – 43630000-8 - Частини прохідних машин (запасні частини до бульдозерів ДЗ-170). 

 

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі:  UA-P-2023-03-20-001623-a.

 

4. Ідентифікатор закупівлі:    UA-2023-03-20-004642-a.

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 

Учасники закупівлі повинні надати у складі пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, 652 штуки.

           Запасні частини повинні бути новими, оригінальними, заводського виготовлення, що не були у вжитку.

Ціна на предмет закупівлі вказується з врахуванням витрат на доставку запасних частин до міста Черкаси, виключно за попереднім замовленням Замовника.

 

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 

Розмір бюджетного призначення визначено на підставі кількісних та вартісних показників Товару, для забезпечення потреби підприємства у безперервному наданні послуг з санітарного очищення міста Черкаси від накопичених відходів (захоронення твердих побутових відходів на міському полігоні ТПВ)  з березня  по грудень  2023 року. Джерело фінансування закупівлі - власні кошти підприємства. Планова сума закупівлі складає 990 000,00 грн.  з ПДВ.

 

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі в сумі   990 000,00 грн. з ПДВ визначена методом порівняння ринкових цін на аналогічний предмет закупівлі, шляхом моніторингу загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах надавачів послуг, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro”).

logo-footer.png