Корупція

Запобігання проявам корупції
Для повідомлення про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень:

Номер телефону для здійснення повідомлень:
+380 (472) 64 30 55 з 9:00 год. до 11:00 год. з пн. по пт

Електронна адреса:
chistota_antikort@ukr.net (цілодобово)

Поштова адреса:
18028, м. Черкаси, вул. Чайковського, 117 (з приміткою «для уповноваженого з антикорупційної діяльності (ОСОБИСТО)»)

Години прийому особи, яка уповноважена отримувати усні та письмові повідомлення:

Уповноважений з антикорупційної діяльності Роговий Василь Володимирович:
з 9:00 год. до 11:00 год. з пн. по пт, за адресою: 18028, м.Черкаси, Чайковського, 117, територія коммунального підприємства «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради, каб. № 2.

Довідкова інформація для викривачів з питань, пов'язаних з повідомленням про факти порушення антикорупційного законодавства

Шановний відвідувачу!

Законом України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) передбачено, що у разі коли Вам стали відомі факти порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви маєте змогу повідомити про відомі Вам факти електронною поштою, поштовим відправленням та в телефонному режимі.

Особи, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави. Інформація про особу (викривача), що повідомила про порушення Закону, може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом. Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно) за умови, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або вжиття інших заходів реагування відповідно до вимог Закону.

Якщо Ви повідомляєте про корупцію та готові надати свою контактну інформацію, вкажіть наступне:

1) прізвище, ім’я та по батькові особи, яка, на Ваш погляд, вчинила порушення Закону, її посаду та місце роботи;

2) інформацію про конкретні факти вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

3) джерело інформації;

4) інформацію про інших осіб, причетних до вчинення порушення;

5) інформацію про осіб, які можуть підтвердити викладені факти;

6) ваші прізвище, ім’я та по батькові, адресу, дату направлення повідомлення та підпис.

У разі повідомлення інформації анонімно п. 6 не вказується.

Форма повідомлення про факти порушення антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

logo-footer.png