Новини

Врятовано безпритульну собаку

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вчора ввечері 02/07/2018 року по вул. Гвардійська, 31, невідомими особами були скоєні неправомірні дії по відношенню до тварин. Одна собака була знайдена мертвою, а інша зазнала фізичних страждань внаслідок отруєння. Завдяки працівникам КП "ЧСЧ" собака була оперативно доставлена до ветеринарної лікарні, де їй надали медичну допомогу. Даними діями невідомими громадянами був порушений Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження".

"Знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило мучення, завдало їм фізичного страждання, тілесні ушкодження, каліцтво або призвело до загибелі, нацьковування тварин одна на одну та на інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, залишення домашніх та сільськогосподарських тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин; { Абзац одинадцятий статті 1 в редакції Закону N 2120-VIII ( 2120-19 ) від 22.06.2017 }"

 

 

Шановні громадяни, просимо вас бути пильними та уважними. Не бути байдужими до братів наших менших. Вразі чого звертайтеся до правоохоронних органів.

logo-footer.png