Новини

Обгрунтування ЗИЛ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

ОБГРУНТУВАННЯ

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: 

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради, юридична адреса м. Черкаси вул. Чайковського 117, 18028,  код за ЄДРПОУ —  03328652; категорія замовника — Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

 

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

Код  ДК 021:2015 - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини до легкових автомобілів).

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі:  UA-P-2022-02-07-002709-a

 

4. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2022-02-07-003384-c

 

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Запасні частини повинні бути новими, оригінальними, заводського виготовлення, що не були у вжитку. Постачання Товару здійснюється виключно за попереднім замовленням Замовника. Кількість замовлень товару необмежена. 

6.Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 627 000,00  грн. в т.ч. ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання запчастин  для транспорних засобів, відповідно до потреби замовника за попередній аналогічний період, згідно з діючими ринковими цінами на споживчому ринку, проведення переговорів з потенційними учасниками, методом порівняння ринкових цін (у т.ч. на сайтах постачальників Товару, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro”).

7. Розмір бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено на підставі кількісних та вартісних показників Товару, для  забезпечення належного технічного стану транспортних засобів (легкових автомобілів)  підприємства,  проведення ремонту та технічного обслуговування автомобілів  у 2022 році. Джерело фінансування закупівлі - власні кошти підприємства. Планова сума закупівлі складає:  627 000,00  грн. в т.ч. ПДВ.

 

logo-footer.png