Новини

Обґрунтування електроенергія 2022 рік

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: 

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради, юридична адреса м. Черкаси вул. Чайковського 117, 18028,  код за ЄДРПОУ —  03328652; категорія замовника — Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

 

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

Код ДК 021-2015 (CPV) 65310000-9 - Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричної енергії )

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі: UA-P-2022-01-28-005576-b.

4. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-14-001746-a.

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце надання послуг: 1. 18028, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чайковського, 117 2. 19602, Черкаська область, Черкаський район, адміністративні межі с. Руська Поляна, Полігон ТПВ. Загальна кількість: 170000 кВт*год.

 

 

Згідно п.2 ч.2 ст.40 Закону «Про публічні закупівлі» - відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником, внаслідок чого роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання. Підставою для застосування переговорної процедури (скороченої) є відсутність конкуренції з технічних причин, яка документально підтверджена замовником, внаслідок чого роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання, а саме: Згідно норм Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії. Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб'єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП. Ціна за одиницю послуги може змінюватися у зв'язку із змінами складових витрат, які впливають на її формування. Згідно Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) місце провадження господарської діяльності - територія (або частина території) адміністративно-територіальної одиниці, де розташована система розподілу електричної енергії, що перебуває у власності ліцензіата та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата. Відповідно до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному сайті Антимонопольного комітету України https://amcu.gov.ua/zvedenij-perelik-subyektiv-prirodnih-monopolij, ПАТ «Черкасиобленерго» займає монопольне становище на ринку послуг з розподілу електричної енергії на території Черкаської області. Крім цього, статус суб’єкта природної монополії у ПАТ «Черкасиобленерго» документально підтверджується РЕЄСТРОМ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ станом на 31.12.2021 (пункт 72), розміщеному на офіційному сайті НКРЕКП за посиланням https://www.nerc.gov.ua/?id=11943 (ТЕРИТОРІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ НКРЕКП ВІД 16.11.2018 №1447). Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: - інформація з офіційного вебпорталу Антимонопольного комітету України з інформацією про наявність ПАТ «Черкасиобленерго» у Зведеному переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2021; - РЕЄСТР СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ станом на 31.12.2021; - Постанова НКРЕКП № 1447 від 16.11.2018 про видачу ліцензії ПАТ «Черкасиобленерго» зі змінами.

 

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:  Розмір бюджетного призначення визначено на підставі кількісних та вартісних показників Послуги, для безперебійного забезпечення роботи підприємства та полігону ТПВ. Джерело фінансування закупівлі - власні кошти підприємства в сумі 206 752.30 грн. з ПДВ. 

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі  в сумі 206 752.30 грн. з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі проведено шляхом аналізу використання за попередні період з урахуванням поточних змін за тарифами, які встановлюються НКРЕКП.

 

logo-footer.png