Новини

Вивезення ТПВ з контейнерів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 

Шановні мешканці КП «ЧСЧ» повідомляє, що ми надаємо послугу вивезення ТПВ з контейнерів. Морфологічний склад (норма накопичення на одного споживача не включає в себе вивезення гілля, опалого листя, будівельних відходів, великогабаритних, тощо), тобто тільки побутові відходи.

В свою чергу ви можете у нас отримати окрему послугу з вивезення гілля, листя, рослинні залишки, або вивезти їх власними силами за адресами: вул. Пацаєва, 51,вул. Смілянська, 164, вул. Сумгаїтська, 8. Рішення ЧМР «Про місця складування опалого листя та відходів деревини у м. Черкаси» від 14/02/2012 року № 229. Вивіз будівельного, великогабаритного сміття КП «ЧСЧ» надає, як окрему автопослугу за індивідуальну плату, або вивезти власними силами на міській полігон ТПВ с. Руська Поляна.

Небезпечні відходи (відпрацьовані люмінесцентні та енергозберігаючі лампи, ртутні термометри та прилади, що містять ртуть, відпрацьовані батарейки та акумулятори) приймаються в стаціонарних пунктах збору.

Тому просимо вас складувати в контейнера тільки побутові відходи!!!

Хочемо зазначити, що складування будівельних відходів, гілля, листя в невідведених для цього місцях тягне за собою адміністративне покарання.

logo-footer.png